تعمیر لپ تاپ مایکروسافت MICROSOFT

تعمیر لپ تاپ مایکروسافت MICROSOFT

شرکت سپهر رایانه تیمی از کارکنان حرفه ای را که دوره های آموزشی  بسیار قوی و حرفه‌ای را در زمینه تعمیر لپ تاپ مایکروسافت گذراندن گرد هم آورده است و با  قرار دادن تجهیزات با کیفیت بالا در اختیار آنان سعی بر بهترین بودن دارد. تعمیر لپ تاپ مایکروسافت ودر تهران یکی دیگر از خدمات ارائه شده درشرکت سپهر رایانه می باشد که توسط متخصصین و کارشناسان فنی و با بروز ترین تجهیزات انجام می شود و مشتریان محترم می توانند با خیالی آسوده تعمیر لپ تاپ microsoft خود را به ما سپرده و از تعمیرات تخصصی لپ تاپ مایکروسافت ما برخوردار شوند. تکنولوژی و تکنیک‌های تعمیر لپ تاپ microsoft به سرعت در حال تغییر هستند. ما همیشه خودمان را به روز رسانی می‌کنیم تا بتوانیم از یک رویکرد بسیار حرفه‌ای برای هر شغلی که انجام می‌دهیم، برخوردار باشیم. تمامی خدمات ما اعم از تعمیر لپ تاپ ارزان microsoft با استانداردهای بسیار بالا انجام شده‌ و بخاطر اعتماد به کارشناسانمان و احترام به انتخاب مشتریان ضمانتی 6 ماهه پس از تعمیر لپ تاپ مایکروسافت ارائه می دهیم تا اعتماد مشتریانمان که برای ما به عنوان هدف اصلی است به دست آوریم.

MICROSOFT

مشاوره رایگان می خواهید !! با ما تماس بگیرید.

مشاوره رایگان می خواهید !! با ما تماس بگیرید.

لپ تاپ مایکروسافت

6 ماه گارانتی تعمیر لپ تاپ مایکروسافت

 

شرکت سپهر رایانه در قبال کلیه‌ی خدمات ارائه شده، خود را مسئول می داند و در قبال این حس مسئولیت 6 ماه گارانتی پس از تعمیر لپ تاپ Microsoft ارائه می دهد . این گارانتی جهت اعتماد به کارشناسان خود و جلب اعتماد مشتریان می باشد تا مشتریان از بابت نعمیرات ما آسوده خاطر باشند. محوریت و شعار اصلی شرکت سپهر رایانه مشتری‌مداری و توجه به حقوق مشتریان گرامی است.

  • به علاوه گارانتی 6 ماهه، از 6 ماه تا یک سال اگر لپ تاپ شما به ایراد مجدد خورد با 10 % تخفیف برای شما تعمیر می شود.
حمل و نقل رایگان لپ تاپ

حمل و نقل رایگان در تهران

 

دیگر نگران شلوغی و صرفه هزینه های اضافی رفت و آمد نباشید در صورتی که در محدوده پیک رایگان ما باشید با یک تماس لپ تاپ مایکروسافت خود را به تعمیر کار برسانید .شرکت سپهر رایانه به منظور کاهش هزینه های مادی و زمانی مشتریان خدمات حمل و نقل رایگان را فراهم آورده است.
ما همیشه دنبال راه های می گردیم که مشتری در آسوده ترین راه ممکن و با خیالی راحت خدمات خود را به ما پسبارد.

deliveri
_

روند تعمیرات لپ تاپ مایکروسافت

_
تماس تعمیر لپ تاپ

01.

تماس مشتری

برآورد هزینه تعمیر لپ تاپ

02.

اعلام هزینه

تعمیر لپ تاپ

03.

شروع تعمیرات

گارانتی سپهر رایانه

04.

گارانتی ضمانت

تعمیر لپ تاپ MICROSOFT میکروسافت در تهران

 

چه تعمیراتی در سپهر رایانه انجام می دهیم

 

ما در شرکت سپهر رایانه انواع خدمات ویژه لپ تاپ اعم از:

تعمیر لپ تاپ MICROSOFT میکروسافت در تهران

 

چه تعمیراتی در سپهر رایانه انجام می دهیم

 

ما در شرکت سپهر رایانه انواع خدمات ویژه لپ تاپ اعم از:

  • نصب ویندوز و درایور
  • نصب انواع نرم افزارها
  • ارتقاء نرم افزاری
  • نصب کارتهای سخت افزاری
  • و...
  • تعمیر و تعویض قاب و لولا
  • تعمیر و تعویض صفحه نمایش
  • تعمیر و تعویض آداپتور
  • تعمیر مادر برد
مشاوره رایگان سپهر رایانه

شرکت سپهر رایانه در تمام زمینه های تعمیر لپ تاپ MICROSIFT مایکروسافت آمادگی کامل را دارا می باشد و یکی از هدف های اصلی شرکت سپهر رایانه تعمیر قطعات دستگاه می باشد تا بتواند احتیاج به تعویض قطعات را به حداقل برساند و از پرداخت هزینه های بیشتر برای مشتری جلوگیری شود.

ثبت درخواست تعمیر لپ تاپ مایکروسافت

سوال تعمیر لپ تاپ

        سوالات متداول 

چرا باید به سپهر رایانه اعتماد کنیم؟

شرکت سپهر رایانه دارای بیش از دو دهه سابقه در زمینه ی تعمیرات دستگاه های الکترونیک و دارای گواهی نامه های معتبر و مجوز های قانونی در زمینه  ارائه خدمات الکترونیک می باشد و دارای نمایندگی خدمات پس از فروش سام سرویس و مادیران می باشد.

به چه طریقی می توانم از خدمات شرکت سپهر رایانه استفاده کنم؟

مشتریان محترم می توانند با مراجعه حضوری به شرکت و یا تماس با شرکت و استفاده از پیک رایگان لپ تاپ خود را به دست تعمیر کاران ما برسانند.

مدت زمان تعمیر لپ تاپ چقدر می باشد؟

مدت زمان تعمیرات لپ تاپ پس از بررسی لپ تاپ شما توسط کارشناس اعلام می شود و در صورت نیاز به استفاده از تعمیرات ویژه و سریع به کارشناس اعلام کنید.

آیا باید قبل از تعمیرات هزینه ای پرداخت کنیم ؟

جهت هزینه تعمیرات بالای 30,000,000 ریال باید 70% کل مبلغ به عنوان پیش پرداخت به شرکت پرداخت گردد ولی در مبالغ کمتر نیازی به هزینه ی پیش پرداخت نیست و می توانید پس از اتمام تعمیرات هزینه را پرداخت کنید.مشاهده تعرفه قیمت ها