تعمیر لپ تاپ 

شرکت سپهر رایانه تیمی از کارکنان حرفه ای را که دوره های آموزشی بسیار قوی و حرفه‌ای را در زمینه تعمیر لپ تاپ گذراندن گرد هم آورده است و با قرار دادن تجهیزات با کیفیت بالا در اختیار آنان سعی بر بهترین بودن دارد. تعمیر لپ تاپ در تهران یکی دیگر از خدمات ارائه شده درشرکت سپهر رایانه می باشد که توسط متخصصین و کارشناسان فنی و با بروز ترین تجهیزات انجام می شود و مشتریان محترم می توانند با خیالی آسوده تعمیر لپ تاپ  خود را به ما سپرده و از تعمیرات تخصصی لپ تاپ  ما برخوردار شوند. تکنولوژی و تکنیک‌های تعمیر لپ تاپ به سرعت در حال تغییر هستند. ما همیشه خودمان را به روز رسانی می‌کنیم تا بتوانیم از یک رویکرد بسیار حرفه‌ای برای هر شغلی که انجام می‌دهیم، برخوردار باشیم. تمامی خدمات ما اعم از تعمیرات لپ تاپ  با استانداردهای بسیار بالا انجام شده‌ و بخاطر اعتماد به کارشناسانمان و احترام به انتخاب مشتریان ضمانتی ۶ ماهه پس از تعمیر لپ تاپ ارائه می دهیم تا اعتماد مشتریانمان که برای ما به عنوان هدف اصلی است به دست آوریم.

روند تعمیر لپ تاپ 

درخواست مشتری

درخواست مشتری

1
اعلام هزینه ی سپهر رایانه

اعلام هزینه

2
شروع تعمیر سپهر رایانه

شروع تعمیرات

3
گارانتی سپهر رایانه

ارائه گارانتی

4

حمل و نقل رایگان لپ تاپ در تهران

دیگر نگران شلوغی و صرفه هزینه های اضافی رفت و آمد نباشید در هر جای تهران که باشید با یک تماس لپ تاپ msi خود را به تعمیر کار برسانید .شرکت سپهر رایانه به منظور کاهش هزینه های مادی و زمانی مشتریان خدمات حمل و نقل رایگان را فراهم آورده است.ما همیشه دنبال راه های می گردیم که مشتری در آسوده ترین راه ممکن و با خیالی راحت خدمات خود را به ما بسپارید.شرکت سپهر رایانه شما را از رفت و آمد و شلوغی در زمان کرونا دور نگه می دارد.

۶ ماه گارانتی تعمیر لپ تاپ

گارانتی پس از تعمیر

شرکت سپهر رایانه در قبال کلیه‌ی خدمات ارائه شده، خود را مسئول می داند و در قبال این حس مسئولیت ۶ ماه گارانتی پس از تعمیر لپ تاپ دل ارائه می دهد . این گارانتی جهت اعتماد به کارشناسان خود و جلب اعتماد مشتریان می باشد تا مشتریان از بابت نعمیرات ما آسوده خاطر باشند. محوریت و شعار اصلی شرکت سپهر رایانه مشتری‌مداری و توجه به حقوق مشتریان گرامی است.به علاوه گارانتی ۶ ماهه، از ۶ ماه تا یک سال اگر لپ تاپ شما به ایراد مجدد خورد با ۱۰ % تخفیف برای شما تعمیر می شود.

فرم درخواست خدمات

  • درخواست خدمات
  • درخواست خدمات