تعمیر سخت افزار

کارکنان شرکت سپهر رایانه با گذراندن تمامی دوره‌های تکمیلی تعمیر سخت افزار گامی بسیار قوی و حرفه‌ای در این زمینه برداشته‌اند و شرکت با قراردادن تجهیزات کامل به آنها که دارای کیفیت بالا هستند سعی بر ارائه بهتر خدمات دارد.
تعمیر سخت افزار در تهران یکی دیگر از خدمات ارائه شده در شرکت سپهر رایانه است که توسط متخصصین و کارشناسان فنی و با بروزترین تجهیزات انجام می‌شود و مشتریان محترم می‌توانند با خیالی آسوده تعمیر سخت افزار خود را به ما سپرده و از تعمیر تخصصی سخت افزار برخوردار شوند.
در این زمانه تکنولوژی رشد بسیار سریعی پیدا کرده است و برای همین منظور شرکت سپهر رایانه تمام سعی خود را می کند تا در این امر همیشه به‌روز و حرفه‌ای باشد. تمامی خدمات ما از قبیل تعمیر سخت افزار با استانداردهای بسیار بالا انجام می‌شود و ما به‌خاطر اعتماد به کارشناسان خود و احترام به انتخاب ما توسط مشتری ضمانتی 6 ماهه پس از تعمیر سخت افزار ارائه می‌دهیم تا اعتماد مشتریانمان که برای ما به‌عنوان هدف اصلی است به دست آوریم.

تعمیر سخت افزار

مادربرد لپ تاپ

فن لپ تاپ

تعمیر سخت افزار با 6 ماه گارانتی

گارانتی تعمیر سپهر رایانه

شرکت سپهر رایانه در قبال کلیه‌ی خدمات تعمیر سخت افزار، خود را مسئول می‌داند و در قبال این حس مسئولیت ۶ ماه گارانتی پس از تعمیر سخت افزار ارائه می‌دهد. این گارانتی نتیجه اعتماد به کارشناسان خود و برای جلب اعتماد مشتریان است تا مشتریان از بابت تعمیرات انجام شده آسوده خاطر باشند. محوریت و شعار اصلی شرکت سپهر رایانه مشتری‌مداری و توجه به حقوق مشتریان گرامی است که هم به صورت حضوری و هم در سایت و اینستاگرام  این امر رعایت می‌شود.

  • برای دریافت خدمات کافی است فرم زیر را تکمیل نمایید.
    ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.