تعمیر کارت گرافیک کامپیوتر

تعمیر کارت گرافیک

تعمیر کارت گرافیک کامپیوتر از دیگر خدمات شرکت سپهر رایانه میباشد، با توجه به اینکه  سرویس صحیح و تعمیر کارت گرافیک منجر به افزایش عمر کامپیوتر می‌گردد از این رو شرکت سپهر رایانه با آموزش پرسنل خود در زمینه تعمیر قطعه کارت گرافیک به ارایه خدمات مطلوب تر به شما عزیزان می پردازد.سپهر رایانه به عنوان شرکت فعال در حوزه تعمیرات تخصصی سخت افزار با بیش از یک دهه فعالیت از شما می‌خواهد که نسبت به تعمیر کارت گرافیک یا دیگر قطعات کامپیوتر حساسیت به خرج بدهید و به مراکز معتبر مراجعه کنید و به مراکز غیرمجاز و نامعتبر اعتماد نکنید، چرا که ممکن است با این کار خسارات جبران ناپذیری به کارت گرافیک کامپیوتر خود وارد کنید.

مشاوره رایگان می خواهید !! با ما تماس بگیرید.

کارت گرافیک

۶ ماه گارانتی تعمیرات

 

شرکت سپهر رایانه در قبال کلیه‌ی خدمات تعمیرات ارائه شده، خود را مسئول می داند و در قبال این حس مسئولیت ۶ ماه گارانتی پس از تعمیر کارت گرافیک ارائه می دهد . این گارانتی جهت اعتماد به کارشناسان خود و جلب اعتماد مشتریان می باشد تا مشتریان از بابت نعمیرات ما آسوده خاطر باشند. محوریت و شعار اصلی شرکت سپهر رایانه مشتری‌مداری و توجه به حقوق مشتریان گرامی است.

_

روند تعمیرات کارت گرافیک

_
گارانتی سپهر رایانه

۰۴٫

گارانتی ضمانت

تعمیر لپ تاپ

۰۳٫

شروع تعمیرات

برآورد هزینه تعمیر لپ تاپ

۰۲٫

اعلام هزینه

تماس تعمیر لپ تاپ

۰۱٫

تماس مشتری

خدمات ویژه

مشتریان محترم می توانند با درخواست خدمات ویژه تعمیرات کارت گرافیک خود را در کمتر از ۲۴ ساعت تحویل بگیرند.

تعمیر کارت گرافیک در تهران

 

چه تعمیراتی در سپهر رایانه انجام می دهیم

مشاوره رایگان سپهر رایانه

اگر به دنبال مرکز تخصصی تعمیرات کارت گرافیک هستید شرکت سپهر رایانه با بیش از دو دهه سابقه در خصوص تعمیرات در خدمت شما عزیزان می‌باشد. ما در سپهر رایانه همواره رضایت مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داده ایم و برای رضایت مشتریان گرامی تعمیرات سخت افزار را با ۶ ماه گارانتی ارایه می‌کنیم.

فرم درخواست خدمات

  • 7 منهای چهار =
سوال تعمیر لپ تاپ

        سوالات متداول 

چرا باید به سپهر رایانه اعتماد کنیم؟

شرکت سپهر رایانه دارای بیش از دو دهه سابقه در زمینه ی تعمیرات دستگاه های الکترونیک و دارای گواهی نامه های معتبر و مجوز های قانونی در زمینه  ارائه خدمات الکترونیک می باشد و دارای نمایندگی خدمات پس از فروش سام سرویس و مادیران می باشد.

به چه طریقی می توانم از خدمات شرکت سپهر رایانه استفاده کنم؟

مشتریان محترم می توانند با مراجعه حضوری به شرکت و یا تماس با شرکت و استفاده از پیک رایگان لپ تاپ خود را به دست تعمیر کاران ما برسانند.

مدت زمان تعمیر کارت گرافیک چقدر می باشد؟

مدت زمان تعمیرات کارت گرافیک پس از بررسی کارت گرافیک شما توسط کارشناس اعلام می شود و در صورت نیاز به استفاده از تعمیرات ویژه و سریع به کارشناس اعلام کنید.

آیا باید قبل از تعمیرات هزینه ای پرداخت کنیم ؟

جهت هزینه تعمیرات بالای ۵,۰۰۰,۰۰۰ ریال باید ۷۰% کل مبلغ به عنوان پیش پرداخت به شرکت پرداخت گردد ولی در مبالغ کمتر نیازی به هزینه ی پیش پرداخت نیست و می توانید پس از اتمام تعمیرات هزینه را پرداخت کنید.مشاهده تعرفه قیمت ها

  • ده بعلاوه 7 =