تعمیر تلویزیون

کارکنان شرکت سپهر رایانه با گذراندن تمامی دوره‌های تکمیلی تعمیر تلویزیون گامی بسیار قوی و حرفه‌ای در این زمینه برداشته‌اند و شرکت با قراردادن تجهیزات کامل به آنها که دارای کیفیت بالا هستند سعی بر ارائه بهتر خدمات دارد.

تعمیر تلویزیون در تهران یکی دیگر از خدمات ارائه شده در شرکت سپهر رایانه است که توسط متخصصین و کارشناسان فنی و با بروزترین تجهیزات انجام می‌شود و مشتریان محترم می‌توانند با خیالی آسوده تعمیر تلویزیون خود را به ما سپرده و از تعمیر تخصصی تلویزیون برخوردار شوند.
در این زمانه تکنولوژی رشد بسیار سریعی پیدا کرده است و برای همین منظور شرکت سپهر رایانه تمام سعی خود را می کند تا در این امر همیشه به‌روز و حرفه‌ای باشد. تمامی خدمات ما از قبیل تعمیر تلویزیون با استانداردهای بسیار بالا انجام می‌شود و ما به‌خاطر اعتماد به کارشناسان خود و احترام به انتخاب ما توسط مشتری ضمانتی 6 ماهه پس از تعمیر تلویزیون ارائه می‌دهیم تا اعتماد مشتریانمان که برای ما به‌عنوان هدف اصلی است به دست آوریم.

برندهای تعمیراتی

تعمیر تلویزیون ال جی lg
لوگو تی سی ال tcl
لوگو ایکس ویژن

تعمیر تلویزیون با 6 ماه گارانتی

گارانتی تعمیر سپهر رایانه

شرکت سپهر رایانه در قبال کلیه‌ی خدمات تعمیر تلویزیون، خود را مسئول می‌داند و در قبال این حس مسئولیت ۶ ماه گارانتی پس از تعمیرتلویزیون ارائه می‌دهد. این گارانتی نتیجه اعتماد به کارشناسان خود و برای جلب اعتماد مشتریان است تا مشتریان از بابت تعمیرات انجام شده آسوده خاطر باشند. محوریت و شعار اصلی شرکت سپهر رایانه مشتری‌مداری و توجه به حقوق مشتریان گرامی است که هم به صورت حضوری و هم در سایت و اینستاگرام  این امر رعایت می‌شود.

  • برای دریافت خدمات کافی است فرم زیر را تکمیل نمایید.
    ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

تعمیر تلویزیون در تهران با حمل و نقل رایگان

دیگر نگران شلوغی و صرفه هزینه‌های اضافی رفت‌وآمد نباشید در هر جای تهران که باشید با یک تماس تلویزیون خود را به دست متخصصین ما برسانید .شرکت سپهر رایانه به منظور کاهش هزینه‌های مادی و زمانی مشتریان خدمات حمل‌ونقل رایگان را فراهم کرده است.
ما همیشه به دنبال راه‌هایی می گردیم که مشتری با خیالی راحت خدمات خود را به ما پسبارد.