تعمیر پرینتر

کارکنان شرکت سپهر رایانه با گذراندن تمامی دوره‌های تکمیلی تعمیر پرینتر گامی بسیار قوی و حرفه‌ای در این زمینه برداشته‌اند و شرکت با قراردادن تجهیزات کامل به آنها که دارای کیفیت بالا هستند سعی بر ارائه بهتر خدمات دارد.
تعمیر پرینتر در تهران یکی دیگر از خدمات ارائه شده در شرکت سپهر رایانه است که توسط متخصصین و کارشناسان فنی و با بروزترین تجهیزات انجام می‌شود و مشتریان محترم می‌توانند با خیالی آسوده تعمیر پرینتر خود را به ما سپرده و از تعمیر تخصصی پرینتر برخوردار شوند.
در این زمانه تکنولوژی رشد بسیار سریعی پیدا کرده است و برای همین منظور شرکت سپهر رایانه تمام سعی خود را می کند تا در این امر همیشه به‌روز و حرفه‌ای باشد. تمامی خدمات ما از قبیل تعمیر پرینتر با استانداردهای بسیار بالا انجام می‌شود و ما به‌خاطر اعتماد به کارشناسان خود و احترام به انتخاب ما توسط مشتری ضمانتی 6 ماهه پس از تعمیر پرینتر ارائه می‌دهیم تا اعتماد مشتریانمان که برای ما به‌عنوان هدف اصلی است به دست آوریم.

برند های تعمیر پرینتر

لوگو سونی
لوگو برادر
لوگو لکسمارک
لوگو شارپ
تعمیر مانیتور سامسونگ
لوگو اس ان بی سی
لوگو ریکو
لوگو کنون
لوگو ای ویژن
لوگو پاناسونیک
لوگو اولیوتی

تعمیر پرینتر با 6 ماه گارانتی

گارانتی تعمیر سپهر رایانه

شرکت سپهر رایانه در قبال کلیه‌ی خدمات تعمیر پرینتر، خود را مسئول می‌داند و در قبال این حس مسئولیت ۶ ماه گارانتی پس از تعمیر پرینتر ارائه می‌دهد. این گارانتی نتیجه اعتماد به کارشناسان خود و برای جلب اعتماد مشتریان است تا مشتریان از بابت تعمیرات انجام شده آسوده خاطر باشند. محوریت و شعار اصلی شرکت سپهر رایانه مشتری‌مداری و توجه به حقوق مشتریان گرامی است که هم به صورت حضوری و هم در سایت و اینستاگرام  این امر رعایت می‌شود.

  • برای دریافت خدمات کافی است فرم زیر را تکمیل نمایید.
    ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.