تعمیر مادربرد لپ تاپ

تعمیر مادربرد لپ تاپ

تعمیر مادربرد کامپیوتر از دیگر خدمات شرکت سپهر رایانه میباشد، با توجه به اینکه  سرویس صحیح و تعمیر مادربرد لپ تاپ منجر به افزایش عمر لپ تاپ می‌گردد از این رو شرکت سپهر رایانه با آموزش پرسنل خود در زمینه تعمیر قطعه مادربرد لپ تاپ به ارایه خدمات مطلوب تر به شما عزیزان می پردازد.سپهر رایانه به عنوان شرکت فعال در حوزه تعمیرات تخصصی سخت افزار با بیش از یک دهه فعالیت از شما می‌خواهد که نسبت به تعمیر مادربرد لپ تاپ یا دیگر قطعات لپ تاپ حساسیت به خرج بدهید و به مراکز معتبر مراجعه کنید و به مراکز غیرمجاز و نامعتبر اعتماد نکنید، چرا که ممکن است با این کار خسارات جبران ناپذیری به مادربرد لپ تاپ خود وارد کنید.

مشاوره رایگان می خواهید !! با ما تماس بگیرید.

مادربرد لپ تاپ

6 ماه گارانتی تعمیرات

 

شرکت سپهر رایانه در قبال کلیه‌ی خدمات تعمیرات ارائه شده، خود را مسئول می داند و در قبال این حس مسئولیت 6 ماه گارانتی پس از تعمیر مادربرد ارائه می دهد . این گارانتی جهت اعتماد به کارشناسان خود و جلب اعتماد مشتریان می باشد تا مشتریان از بابت نعمیرات ما آسوده خاطر باشند. محوریت و شعار اصلی شرکت سپهر رایانه مشتری‌مداری و توجه به حقوق مشتریان گرامی است.

_

روند تعمیرات مادربرد لپ تاپ

_
تماس تعمیر لپ تاپ

01.

تماس مشتری

برآورد هزینه تعمیر لپ تاپ

02.

اعلام هزینه

تعمیر لپ تاپ

03.

شروع تعمیرات

گارانتی سپهر رایانه

04.

گارانتی ضمانت

خدمات ویژه

مشتریان محترم می توانند با درخواست خدمات ویژه تعمیرات مادربرد لپ تاپ خود را در کمتر از 24 ساعت تحویل بگیرند.

تعمیر مادربرد لپ تاپ در تهران

 

چه تعمیراتی در سپهر رایانه انجام می دهیم

اگر به دنبال مرکز تخصصی تعمیرات مادربرد لپ تاپ هستید شرکت سپهر رایانه با بیش از دو دهه سابقه در خصوص تعمیرات در خدمت شما عزیزان می‌باشد. ما در سپهر رایانه همواره رضایت مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داده ایم و برای رضایت مشتریان گرامی تعمیرات سخت افزار را با 6 ماه گارانتی ارایه می‌کنیم.

مشاوره رایگان سپهر رایانه

فرم درخواست خدمات

سوال تعمیر لپ تاپ

        سوالات متداول 

چرا باید به سپهر رایانه اعتماد کنیم؟

شرکت سپهر رایانه دارای بیش از دو دهه سابقه در زمینه ی تعمیرات دستگاه های الکترونیک و دارای گواهی نامه های معتبر و مجوز های قانونی در زمینه  ارائه خدمات الکترونیک می باشد و دارای نمایندگی خدمات پس از فروش سام سرویس و مادیران می باشد.

به چه طریقی می توانم از خدمات شرکت سپهر رایانه استفاده کنم؟

مشتریان محترم می توانند با مراجعه حضوری به شرکت و یا تماس با شرکت و استفاده از پیک رایگان لپ تاپ خود را به دست تعمیر کاران ما برسانند.

مدت زمان تعمیر لپ تاپ چقدر می باشد؟

مدت زمان تعمیرات لپ تاپ پس از بررسی لپ تاپ شما توسط کارشناس اعلام می شود و در صورت نیاز به استفاده از تعمیرات ویژه و سریع به کارشناس اعلام کنید.

آیا باید قبل از تعمیرات هزینه ای پرداخت کنیم ؟

جهت هزینه تعمیرات بالای 5,000,000 ریال باید 70% کل مبلغ به عنوان پیش پرداخت به شرکت پرداخت گردد ولی در مبالغ کمتر نیازی به هزینه ی پیش پرداخت نیست و می توانید پس از اتمام تعمیرات هزینه را پرداخت کنید.مشاهده تعرفه قیمت ها