تعمیر موبایل

کارکنان شرکت سپهر رایانه با گذراندن تمامی دوره‌های تکمیلی تعمیر موبایل گامی بسیار قوی و حرفه‌ای در این زمینه برداشته‌اند و شرکت با قراردادن تجهیزات کامل به آنها که دارای کیفیت بالا هستند سعی بر ارائه بهتر خدمات دارد.
تعمیر موبایل در تهران یکی دیگر از خدمات ارائه شده در شرکت سپهر رایانه است که توسط متخصصین و کارشناسان فنی و با بروزترین تجهیزات انجام می‌شود و مشتریان محترم می‌توانند با خیالی آسوده تعمیر موبایل خود را به ما سپرده و از تعمیر تخصصی موبایل برخوردار شوند.
در این زمانه تکنولوژی رشد بسیار سریعی پیدا کرده است و برای همین منظور شرکت سپهر رایانه تمام سعی خود را می کند تا در این امر همیشه به‌روز و حرفه‌ای باشد. تمامی خدمات ما از قبیل تعمیر موبایل با استانداردهای بسیار بالا انجام می‌شود و ما به‌خاطر اعتماد به کارشناسان خود و احترام به انتخاب ما توسط مشتری ضمانتی 6 ماهه پس از تعمیر موبایل ارائه می‌دهیم تا اعتماد مشتریانمان که برای ما به‌عنوان هدف اصلی است به دست آوریم.

برند های تعمیر موبایل


لوگو ال جی
لوگو اچ تی سی
لوگو سونی

تعمیر موبایل با 6 ماه گارانتی

گارانتی تعمیر سپهر رایانه

شرکت سپهر رایانه در قبال کلیه‌ی خدمات تعمیر موبایل، خود را مسئول می‌داند و در قبال این حس مسئولیت ۶ ماه گارانتی پس از تعمیرل موبایل ارائه می‌دهد. این گارانتی نتیجه اعتماد به کارشناسان خود و برای جلب اعتماد مشتریان است تا مشتریان از بابت تعمیرات انجام شده آسوده خاطر باشند. محوریت و شعار اصلی شرکت سپهر رایانه مشتری‌مداری و توجه به حقوق مشتریان گرامی است که هم به صورت حضوری و هم در سایت و اینستاگرام  این امر رعایت می‌شود.

  • برای دریافت خدمات کافی است فرم زیر را تکمیل نمایید.
    ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

تعمیر موبایل در تهران با حمل و نقل رایگان

دیگر نگران شلوغی و صرفه هزینه‌های اضافی رفت‌ و آمد نباشید در هر جای تهران که باشید با یک تماس لپ تاپ خود را به دست متخصصین ما برسانید .شرکت سپهر رایانه به منظور کاهش هزینه‌های مادی و زمانی مشتریان خدمات حمل‌ونقل رایگان را فراهم کرده است.
ما همیشه به دنبال راه‌هایی می گردیم که مشتری با خیالی راحت خدمات خود را به ما پسبارد.

حمل و نقل رایگان شرکت سپهررایانه