لوگو ایکس ویژن

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن X.VISION

 تعمیر تلویزیون ایکس ویژن x.vision

شرکت سپهر رایانه تیمی از کارکنان حرفه ای را که دوره های آموزشی  بسیار قوی و حرفه‌ای را در زمینه تعمیر تلویزیون ایکس ویژن  گذراندن گرد هم آورده است و با  قرار دادن تجهیزات با کیفیت بالا در اختیار آنان سعی بر بهترین بودن دارد. تعمیر تلویزیون x.vision  در تهران یکی دیگر از خدمات ارائه شده درشرکت سپهر رایانه می باشد که توسط متخصصین و کارشناسان فنی و با بروز ترین تجهیزات انجام می شود و مشتریان محترم می توانند با خیالی آسوده تعمیر تلویزیون ایکس ویژن خود را به ما سپرده و از تعمیر تخصصی تلویزیون x.vision برخوردار شوند. تکنولوژی و تکنیک‌های تعمیر تلویزیون ایکس ویژن به سرعت در حال تغییر هستند. ما همیشه خودمان را به روز رسانی می‌کنیم تا بتوانیم از یک رویکرد بسیار حرفه‌ای برای هر شغلی که انجام می‌دهیم، برخوردار باشیم. تمامی خدمات ما اعم از تعمیر تلویزیون x.vision  با استانداردهای بسیار بالا انجام شده‌ و بخاطر اعتماد به کارشناسانمان و احترام به انتخاب مشتریان ضمانتی ۶ ماهه پس از تعمیر تلویزیون ایکس ویژن ارائه می دهیم تا اعتماد مشتریانمان که برای ما به عنوان هدف اصلی است به دست آوریم.

مانیتور

تعمیر LED و LCD ایکس ویژن X.VISION

مانیتور

تعمیر LED و LCD ایکس ویژن x.vision 

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن
تعمیر تلویزیون ایکس ویژن

اگر به دنبال مرکز تخصصی تعمیرات تلویزیون هستید شرکت سپهر رایانه با نزدیک به ۲ دهه سابقه در خصوص تعمیر تلویزیون و سخت افزار در خدمت شما عزیزان می‌باشد.
شرکت سپهر رایانه آمادگی کامل را در زمینه ی تعمیر ال سی دی و ال ای دی ایکس ویژن دارا می باشد و با داشتن نیروهای مجرب همیشه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد .
ما در سپهر رایانه همواره رضایت مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داده ایم و برای رضایت مشتریان گرامی تعمیرات تلویزیون را با ۶ ماه گارانتی ارایه می‌کنیم.

گارانتی

گارانتی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن

گارانتی
گارانتی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن

 

شرکت سپهر رایانه در قبال کلیه‌ی خدمات تعمیری ارائه شده، خود را مسئول می داند و در قبال این حس مسئولیت ۶ ماه گارانتی پس از تعمیرتلویزیون ایکس ویژن ارائه می دهد . این گارانتی جهت اعتماد به کارشناسان خود و جلب اعتماد مشتریان می باشد تا مشتریان از بابت تعمیرات ما آسوده خاطر باشند. محوریت و شعار اصلی شرکت سپهر رایانه مشتری‌مداری و توجه به حقوق مشتریان گرامی است.

گارانتی شرکت سپهر رایانه
گارانتی شرکت سپهر رایانه

مشاوره رایگان می خواهید !! با ما تماس بگیرید.

حمل و نقل رایگان لپ تاپ
حمل و نقل رایگان تلویزیون ایکس ویژن
حمل و نقل رایگان لپ تاپ
حمل و نقل رایگان تلویزیون ایکس ویژن
حمل و نقل رایگان

 

دیگر نگران شلوغی و صرفه هزینه های اضافی رفت و آمد نباشید در هر جای تهران که باشید با یک تماس تلویزیون ایکس ویژن خود را به تعمیر کار برسانید .شرکت سپهر رایانه به منظور کاهش هزینه های مادی و زمانی مشتریان خدمات حمل و نقل رایگان را فراهم آورده است.
ما همیشه دنبال راه های می گردیم که مشتری در آسوده ترین راه ممکن و با خیالی راحت خدمات خود را به ما پسبارد.

 روند تعمیر تلویزیون ایکس ویژن

 روند تعمیر تلویزیون ایکس ویژن 

تماس مشتری

01.

تماس مشتری

اعلام هزینه

02.

اعلام هزینه

تعمیر دستگاه

03.

شروع تعمیرات

گارانتی سپهر رایانه

04.

گارانتی ضمانت

x.vision

فرم درخواست

  • درخواست خدمات
سوال تعمیر لپ تاپ

        سوالات متداول 

چرا باید به سپهر رایانه اعتماد کنیم؟

شرکت سپهر رایانه دارای بیش از دو دهه سابقه در زمینه ی تعمیرات دستگاه های الکترونیک و دارای گواهی نامه های معتبر و مجوز های قانونی در زمینه  ارائه خدمات الکترونیک می باشد و دارای نمایندگی خدمات پس از فروش سام سرویس و مادیران می باشد.

به چه طریقی می توانم از خدمات شرکت سپهر رایانه استفاده کنم؟

مشتریان محترم می توانند با مراجعه حضوری به شرکت و یا تماس با شرکت و استفاده از پیک رایگان مانیتور خود را به دست تعمیر کاران ما برسانند.

مدت زمان تعمیر تلویزیون چقدر می باشد؟

مدت زمان تعمیرات پس از بررسی تلویزیون شما توسط کارشناس اعلام می شود و در صورت نیاز به استفاده از تعمیرات ویژه و سریع به کارشناس اعلام کنید.

آیا باید قبل از تعمیرات هزینه ای پرداخت کنیم ؟

جهت هزینه تعمیرات بالای ۳۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال باید ۷۰% کل مبلغ به عنوان پیش پرداخت به شرکت پرداخت گردد ولی در مبالغ کمتر نیازی به هزینه ی پیش پرداخت نیست و می توانید پس از اتمام تعمیرات هزینه را پرداخت کنید.مشاهده تعرفه قیمت ها

  • درخواست خدمات